Ewa Fidura Fotografia - WOLNE TERMINY 2020! OKAZJA CENOWA LAST MINUTE

Zapytaj o termin

Realizacja: Plutowski.pl

Ewa Fidura Fotografia

2020

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Polityka prywatności >>

 

Realizacja: Plutowski.pl

Ewa Fidura Fotografia  |  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.  |  Polityka prywatności >>

Współpracuję z:

Nie czekaj, skontaktuj się!

Ile maksymalnie zapłaciłbyś za reportaż z plenerem w inny dzień?
W jaki sposób mnie znalazłeś/aś?
Co zmieniłbyś/abyś w moich zdjęciach?
Sesja w studiu czy w plenerze? Dlaczego?
Wyślij
Wyślij
Ankieta została wysłana — pięknie dziękuję!
Wypełnij proszę wszystkie wymagane pola

Chcesz więcej? Zobacz ostatnią historię ślubną:

❤❤❤ "Miłość to: zależy mi na tobie. Ufam ci. Rozumiem cię. Chcę być przy tobie. A zakochanie… (…) A zakochanie to: zrezygnowałabym dla ciebie ze wszystkiego, nawet z siebie. Nie mogę bez ciebie żyć."
Magda i Sebastian mieli ślub w malowniczej miejscowości nad jeziorem Dadaj. Z sali weselnej gości weselni mieli widok na jezioro i las. Pogoda dawała o sobie znaki promieniami słońca już od samego ranka. O
To był niezapomniany ślub! Tak się zastanawiam. Gdy para młoda jest pełna energii, empatii i radości, świętuje swój dzień na maksa to zazwyczaj goście  też tak się bawią - coś w tym jest. Taka zabawa była u Państwa młodych. Patrycja i Damian mieli uroczystość ślubu w Stoczku Klasztornym. Jeden z najpiękniejszych wnętrz w okolicy. W ogóle, wszystko współgrało tego dnia. Zobaczcie sami. :)
25 rocznica ślubu Miałam ogromną przyjemność relacjonować to cudowne wydarzenie Pani Edyty i Pana Grzegorza. Podkreślam - ogromną. Atmosfera, która towarzyszyła na imprezie na krok nie pozwalała mi odejść od fotografowania gości. Uroczystość odbyła się w Dworek Dębówko. W altanie był dosyć fajny klimat, powiedziałabym nawet że rustykalny że względu na dużą ilość brązu. A jej otoczenie zarażało spokojem. Te miejsce jest przepełnione zielenią, a także znajdziemy tam fontannę i mostek.
Rustykalny klimat ślubu Klaudii i Mateusza był pomysłem już od samego początku. Sama sesja narzeczeńska również wykonywała była w tym stylu. Dominujące brązy i kolory butelkowej zieleni na sali również doprawiały do całości. Ale dopełnieniem do reportażu była przecudowna sesja plenerowa, czyli wisienka na torcie. Plener wykonywaliśmy przy pałacu wraz z zespołem parkowym i zabudowaniami gospodarczymi. Co prawda słońca nie było, ale uśmiechu nie zabrakło!
Z Gosią i Adamem wybraliśmy się nad jezioro. Miejsce cudowne bo przy iglakach. Plusem tego dnia była dobra pogoda, a przede wszystkim pozytywne nastawienie. :)  Wszystko się udało.  Na luzie
Sesję odbywaliśmy bodajże w lipcu. Wymyśliliśmy sobie, że wykonamy ją przy zachodzie słońca. Musieliśmy szybko interweniować, bo zachód szybko znikał. Ale udało się uzyskać klimat zdjęć jaki, jaki chciała w szczególności Klaudia. Czy muszę przypominać, że to my, kobiety mam bzika na punkcie zdjęcia i wymagania? Cóż się dziwić. Pamiątka ma być niezapomniana i wykonana zgodnie z naszą ideą.
Zdjęcia w bardzo fajnym klimacie. Magda i Dominik odbyli sesję jeszcze w trakcie studiów. Dzisiaj czekają oboje na ten najcudowniejszy dzień w życiu. Sesja wykonywana była przy jeziorze Skanda w Olsztynie. Sceneria dopisała, a ich miłość tylko ją dopełniła.

Narzeczeni